APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 3 June 2018
as at 3/6/2018
Monday 28 May 2018
Whiting 1 Godmanchester v Foxton 12.30 K. Smart J. Wright
Whiting 1 Kimbolton v March 12.30 A. Donald B. Whyall
Whiting 1 Ramsey v Wisbech 12.30 R. Parker K. Carden
Whiting 2 Southill Park v Huntingdon 13.30 P. Laughlin C. Pennick
Tuesday 29 May 2018
Over 60 Cambs & Hunts v Essex. (at Sawston) 13.30 M. Collis  
Over 60 Cambs & Hunts II v Suffolk II (at Wisbech) 13.30 K. Smart  
CYC U15 Girls T20 Cambridgeshire v Essex (at Caldecote) 10.30 R. Parker D. Pimblett
CYC U15 Girls T20 Cambridgeshire v Essex (at Caldecote) 14.00 P. Laughlin  
Wednesday 30 May 2018
BUCS Anglia Ruskin v Northampton University (at Girton Rec) 11.00 P. Laughlin R. Parker
Over 50 Cambridgeshire v Northamptonshire (at Foxton) 13.30 C. Pennick  
CYC U12 Cambridgeshire v Leicestershire (at Caldecote) 13.00 K. Carden  
Thursday 31 May 2018
CYC U11 Cambridgeshire v ??? (at Caldecote) 13.00 B. Howard  
Saturday 2 June 2018
Whiting 1 Foxton v Wisbech 12.30 D. Pimblett C. Wilson
Whiting 1 Godmanchester Town v Waresley 12.30 R. Chandraker M. Collis
Whiting 1 Histon v Eaton Socon 12.30 A. Donald J. Wallis
Whiting 1 Saffron Walden v March 12.30 K. Carden C. Pennick
Whiting 1 Sawston & Babraham v Kimbolton 12.30 D. Ash A. Lamb
Whiting 2 Cambridge Granta II v Huntingdon 12.30 P. Lemon C. Fuller
Whiting 2 Cambridge St.Giles v Saint Ives 12.30 P. Laughlin M. Eyunni
Whiting 2 Castor & Ailsworth v Southill Park [Observer: W. Crumly] 12.30 A. Huckle S. Seabrook
Whiting 2 Great Shelford v Saffron Walden II (at Cokenach) 12.30 C. Dean S. Smith
Whiting 2 Stamford v Blunham 12.30 L. Mills J. Wright
Whiting 2 Ufford Park v Thriplow 12.30 R. Parker E. Warren
CCA 1 Abington v Cambridge NCI 13.00 D. Morgan  
CCA 1 Chatteris v Cambourne 13.00 L. Cooke  
CCA 1 Needingworth v Burwell & Exning II 13.00 B. Whyall  
CCA 1 Old Leysians v Fulbourn 13.00 B. Howard  
CCA 1 Wisbech II v Foxton II 13.00 J. Parr  
CCA 2 Godolphin v Barley 13.00 R. Griggs  
CCA 2 March II v Longstanton Grasshoppers 13.00 E. Voss  
CCA 2 Royston v Histon II 13.00 R. Antony  
Sunday 3 June 2018
Unicorns T20 Buckinghamshire v Herefordshire (at High Wycombe) 11.00 K. Coburn  
Unicorns T20 Hertfordshire v Suffolk (at Harpenden) 11.00 R. Parker  
Junior Cup Barrington v Coton 13.00 C. Pennick  
Junior Cup Bluntisham v Wilburton II 13.00 M. Collis C. Dean
Junior Cup Bottisham & Lode v Linton 13.00 S. Seabrook A. Huckle
Junior Cup Cambridge St. Giles II v Sawston II 13.00 B. Whyall  
Junior Cup Milton v Chatteris II 13.00 B. Howard R. Griggs
Junior Cup Needingworth II v Cottenham 13.00 E. Voss  
CYC U11 Cambridgeshire v Lincolnshire (at Dry Drayton) 13.00 A. McLean R. Powell
CYC U12 Cambridgeshire v Buckinghamshire (at Caldecote) 13.00 K. Carden P. Lemon
CYC U15 Cambridgeshire v Sussex (at Exning) 11.00 D. Pimblett G. Nicholls
<-- w/e 27 May 2018 w/e Apr 8 15 22 29 May 6 13 20 27 Jun 3 10 17 24 Jul 1 8 15 22 29 Aug 5 12 19 26 Sep 2 9 16 23 w/e 10 June 2018 -->

Back to the main page
Back to the main page