APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 5 August 2018
as at 18/7/2018
Tuesday 31 July 2018
CYC U17 Girls Cambridgeshire v Norfolk (at Cokenach) 12.30 P. Laughlin G. Parry
Over 60 Cheshire II v Cambs & Hunts II 13.30 K. Coburn  
Wednesday 1 August 2018
Second XI T20 Unicorns v Surrey II (at Knypersley) 11.00 (K. Coburn)  
CYC U13 Cambridgeshire v Suffolk (at Cokenach) 13.00 B. Howard P. Howard
Thursday 2 August 2018
Second XI T20 Unicorns v Glamorgan II (at Knypersley) 11.00 (K. Coburn)  
Saturday 4 August 2018
Whiting 1 Godmanchester Town v March 12.30 R. Parker B. Whyall
Whiting 1 Histon v Ramsey 12.30 K. Coburn A. McLean
Whiting 1 Kimbolton v Saffron Walden 12.30 N. Parker C. Pennick
Whiting 1 Sawston & Babraham v Foxton 12.30 A. Donald P. Howard
Whiting 1 Waresley v Eaton Socon [Observer: A. Bedding] 12.30 A. Huckle S. Seabrook
Whiting 2 Blunham v Cambridge St.Giles 12.30 B. Browning C. Wilson
Whiting 2 Saffron Walden II v Castor & Ailsworth 12.30 D. Ash C. Dean
Whiting 2 Saint Ives v Cambridge Granta II 12.30 R. Chandraker D. Lloyd
Whiting 2 Stamford v Southill Park 12.30 C. Stubbington J. Wright
Whiting 2 Thriplow v Huntingdon 12.30 P. Lemon D. Pimblett
Whiting 2 Ufford Park v Great Shelford 12.30 F. Gaimster J. Wallis
CCA 1 Burwell & Exning II v Cambridge NCI (at Burwell) 13.00 R. Antony S. Kent-Phillips
CCA 1 Foxton II v Cambourne 13.00 B. Howard  
CCA 1 Fulbourn v Chatteris 13.00 C. Fuller  
CCA 1 Old Leysians v Needingworth 13.00 A. Lamb  
CCA 1 Wisbech II v Abington 13.00 K. Carden  
CCA 2 Barley v Weston Colville 13.00 R. Bull  
CCA 2 Cherry Hinton v Royston 13.00    
CCA 2 Godolphin v Longstanton Grasshoppers 13.00 J. Parr  
CCA 2 March II v Hardwick & Caldecote 13.00 L. Mills  
CCA 3 Ashwell v Great Chishill 13.00 E. Voss  
CCA 3 Girton v Audley End 13.00 L. Cooke  
CCA 3 Horseheath v City of Ely 13.00 D. Morgan  
CCA 3 Newport v Wilburton 13.00    
CCA 3 Saffron Walden III v Isleham 13.00    
Sunday 5 August 2018
Unicorns Champ Cambridgeshire v Buckinghamshire (on Fenner's) 11.00 (K. Coburn)  
Unicorns Champ Norfolk v Staffordshire (at Horsford) 11.00 R. Parker  
Walker Cup Needingworth v Cambridge NCI (at Sawston) 10.00 G. Nicholls S. Kent-Phillips
Walker Cup Cherry Hinton v Abington (at Sawston) 13.00 S. Kent-Phillips K. Smart
Walker Cup Final (at Sawston) 16.00 G. Nicholls K. Smart
<-- w/e 29 July 2018 w/e Apr 8 15 22 29 May 6 13 20 27 Jun 3 10 17 24 Jul 1 8 15 22 29 Aug 5 12 19 26 Sep 2 9 16 23 w/e 12 August 2018 -->

Back to the main page
Back to the main page