APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 2 September 2018
as at 3/9/2018
Monday 27 August 2018
Unicorns T20 Final (at Wormsley) 11.00 (K. Coburn)  
Whiting 1 Foxton v Eaton Socon 12.30 M. Collis R. Parker
Whiting 1 Histon v Wisbech 12.30 S. Kent-Phillips D. Morgan
Whiting 1 Sawston & Babraham v Godmanchester 12.30 C. Pennick P. Laughlin
Whiting 2 Cambridge Granta II v Thriplow 12.30 C. Dean B. Whyall
Whiting 2 Cambridge St Giles v Castor & Ailsworth (at Caldecote) 12.30 D. Pimblett C. Stokes
Whiting 2 OFF Great Shelford v Stamford Town (at Cokenach) 12.30 S. Seabrook  
Tuesday 28 August 2018
Friendly Minor Counties v MCC (at Wormsley) 11.00 (K. Coburn)  
Over 60 Cambridgeshire v Suffolk (at Sudbury) 12.30 D. Pimblett  
Wednesday 29 August 2018
Unicorns Trophy Final (at Wormsley) 11.00 (K. Coburn)  
CYC U15 Girls Cambridgeshire v Norfolk (at Histon) 13.00 L. Mills J. Wright
Thursday 30 August 2018
East of Eng Dev Comp Cambridgeshire v Suffolk (at Saffron Walden) 11.00 (K. Coburn)  
East of Eng Dev Comp Cambridgeshire v Suffolk (at Saffron Walden) 11.00 C. Pennick D. Pimblett
Friday 31 August 2018
East of Eng Dev Comp Cambridgeshire v Norfolk Lions (at Horsford) 11.00 (K. Coburn)  
Saturday 1 September 2018
Whiting 1 Foxton v Kimbolton 12.00 A. Huckle C. Pennick
Whiting 1 Histon v Godmanchester Town 12.00 G. Nicholls D. Pimblett
Whiting 1 Saffron Walden v Eaton Socon 12.00 P. Laughlin A. McLean
Whiting 1 Sawston & Babraham v Ramsey 12.00 S. Kent-Phillips D. Morgan
Whiting 1 Wisbech v March 12.00 D. Ash A. Donald
Whiting 2 Blunham v Huntingdon 12.00 B. Browning M. Collis
Whiting 2 Cambridge St.Giles v Saffron Walden II 12.00 C. Fuller F. Gaimster
Whiting 2 Great Shelford v Castor & Ailsworth (at Cokenach) 12.00 A. Lamb R. Bull
Whiting 2 Saint Ives v Thriplow 12.00 D. Lloyd G. Parry
Whiting 2 Stamford v Cambridge Granta II 12.00 C. Wilson C. Dean
Whiting 2 Ufford Park v Southill Park 12.00 B. Whyall J. Wright
CCA 1 Abington v Fulbourn 13.00 S. Smith  
CCA 1 Cambourne v Needingworth 13.00 M. Eyunni  
CCA 1 Cambridge NCI v Old Leysians 13.00 R. Antony  
CCA 1 Chatteris v Wisbech II 13.00 J. Wallis  
CCA 3 Girton v Ashwell 13.00 E. Voss  
CCA 2N Coton v Camden 13.00 J. Parr  
Sunday 2 September 2018
Unicorns Champ Cambridgeshire v Suffolk (at Saffron Walden) 10.30 (K. Coburn)  
Invitation Cup Chatteris v Abington (at Sawston) 12.30 M. Collis A. McLean
Two Counties Ladies Thriplow v Easton 13.00 R. Bull  
<-- w/e 26 August 2018 w/e Apr 8 15 22 29 May 6 13 20 27 Jun 3 10 17 24 Jul 1 8 15 22 29 Aug 5 12 19 26 Sep 2 9 16 23 w/e 9 September 2018 -->

Back to the main page
Back to the main page