APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 2 June 2019
as at 23/04/2019
Monday 27 May 2019
Whiting 2 Blunham v Cambridge St Giles 12:30 P. Laughlin C. Pennick
Whiting 2 Waresley v Saint Ives & Warboys 12:30 K. Coburn M. Collis
ECB Womens Champ Cambs & Hunts Ladies v Suffolk Ladies (at Exning) [Observer: S. Kent-Phillips] 11:00 M. Hoy M. Webster
Tuesday 28 May 2019
CYC U15 Girls Cambridgeshire U15 Girls v Essex U15 Girls (at Caldecote) 10:30 C. Fuller D. Morgan
CYC U15 Girls Lincolnshire U15 Girls v ??? (at Caldecote) 16:30 A. Donald
Over 60 Suffolk Over 60 v Cambs & Hunts Over 60 (at Ipswich) 13:00 P. Howard
Wednesday 29 May 2019
ECB Over 50 Lincolnshire Over 50 v Cambridgeshire Over 50 (at Nettleham) 13:00 K. Coburn
Thursday 30 May 2019
CYC U17 Huntingdonshire U17 v Bedfordshire U17 11:00 K. Coburn J. Wright
Friday 31 May 2019
Hunts U17 T20 Huntingdonshire U17 v Bedfordshire U17 11:00 A. Donald M. Webster
Saturday 1 June 2019
Whiting 1 Cambridge II v Wisbech Town 12:30 D. Ash D. Pimblett
Whiting 1 Foxton v March Town 12:30 D. Morgan J. Parr
Whiting 1 Ramsey v Godmanchester Town 12:30 L. Mills J. Wallis
Whiting 1 Sawston & Babraham v Histon (at Sawston) [Observer: A. Bedding] 12:30 S. Seabrook S. Smith
Whiting 1 Thriplow v Eaton Socon 12:30 A. Huckle B. Whyall
Whiting 2 Blunham v Saffron Walden II 12:30 D. Arthur C. Dean
Whiting 2 Cambridge St Giles v Castor & Ailsworth 12:30 R. Bull C. Fuller
Whiting 2 Huntingdon v Stamford Town 12:30 M. Collis E. Warren
Whiting 2 Kimbolton v Saint Ives & Warboys 12:30 M. Hoy J. Wright
Whiting 2 Waresley v Ufford Park 12:30 D. Lloyd C. Pennick
Whiting 3 Bharat Sports v Foxton II 12:30 A. Donald C. Stubbington
Whiting 3 Eaton Socon II v Newborough 12:30 T. Edwards C. Wilson
Whiting 3 Old Leysians v AK XI 12:30 J. Blanchard-Lewis S. Kent-Phillips
Whiting 3 Wisbech Town II v Southill Park 12:30 G. Osbourn N. Parker
CCA Sen 1 Cambourne v Needingworth 13:00 P. Lemon
CCA Sen 1 Godolphin v Cambridge NCI 13:00 A. McLean
CCA Sen 1 March Town II v Longstanton Grasshoppers 13:00 F. Gaimster
CCA Sen 1 Royston v Fulbourn 13:00 E. Voss
CCA Sen 2 Barley v Hardwick & Caldecote 13:00 R. Antony
CCA Sen 2 Histon II v Horseheath 13:00 R. Griggs
CCA Sen 2 Wilburton v Chatteris 13:00 G. Parry
CCA Sen 3 Cottenham v Isleham 13:00 B. Howard
CCA Sen 3 Milton v Bluntisham 13:00 A. Hazell
Sunday 2 June 2019
Unicorns Trophy Cambridgeshire CCC v (Norfolk or Suffolk) CCC (at Exning) 11:00 (K. Coburn)
Walker T20 Cup Barrington v Girton 14:00 M. Collis
Walker T20 Cup Cambridge NCI v Horseheath 14:00 C. Stubbington
Walker T20 Cup Cherry Hinton v Witcham 14:00 S. Kent-Phillips
Walker T20 Cup Cottenham v Chatteris 14:00 G. Nicholls
Walker T20 Cup Takeley v Godolphin 14:00 D. Pimblett
Walker T20 Cup Thriplow II v Abington 14:00 C. Wilson
Walker T20 Cup Wilburton v Sawston & Babraham II 14:00
CYC U12 Cambridgeshire U12 v Buckinghamshire U12 (at Cokenach) 13:00 R. Chandraker E. Voss
CYC U14 Cambridgeshire U14 v Surrey U14 (at Dry Drayton) 12:00 B. Howard A. Lamb
CYC U15 Cambridgeshire U15 v Hertfordshire U15 (at Caldecote) 11:00 C. Pennick J. Wright
<-- w/e Sunday 26 May w/e Apr 7 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 w/e Sunday 9 June -->

Back to the main page
Back to the main page