APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 21 July 2019
as at 23/04/2019
Saturday 20 July 2019
Whiting 1 Eaton Socon v Cambridge II 12:30 C. Fuller B. Whyall
Whiting 1 Godmanchester Town v Sawston & Babraham 12:30 A. Donald G. Osbourn
Whiting 1 March Town v Ramsey 12:30 D. Arthur S. Seabrook
Whiting 1 Thriplow v Foxton 12:30 P. Lemon D. Lloyd
Whiting 1 Wisbech Town v Histon [Observer: W. Crumly] 12:30 A. Huckle S. Smith
Whiting 2 Cambridge St Giles v Kimbolton 12:30 R. Bull D. Morgan
Whiting 2 Castor & Ailsworth v Blunham 12:30 T. Edwards J. Wright
Whiting 2 Saffron Walden II v Huntingdon 12:30 R. Antony J. Parr
Whiting 2 Stamford Town v Waresley 12:30 P. Howard J. Wallis
Whiting 2 Ufford Park v Saint Ives & Warboys 12:30 D. Ash N. Parker
Whiting 3 Bharat Sports v Newborough 12:30 K. Coburn J. Willcock
Whiting 3 Burwell & Exning II v Wisbech Town II (at Burwell) 12:30 M. Hoy S. Kent-Phillips
Whiting 3 Foxton II v Southill Park 12:30 A. McLean M. Webster
Whiting 3 Old Leysians v Eaton Socon II 12:30 D. Pimblett C. Wilson
CCA Sen 1 Abington v Godolphin 13:00 B. Howard
CCA Sen 1 Cambourne v March Town II 13:00 E. Voss
CCA Sen 1 Fulbourn v Great Shelford 13:00 G. Parry
CCA Sen 1 Longstanton Grasshoppers v Royston 13:00 F. Gaimster
CCA Sen 1 Needingworth v Cambridge NCI 13:00 L. Mills
CCA Sen 2 Histon II v Newport 13:00 R. Griggs
CCA Sen 3 Sawston & Babraham II v Bluntisham (at Sawston) 13:00 M. Collis E. Warren
Sunday 21 July 2019
Unicorns Champ Cambridgeshire CCC v Bedfordshire CCC (at Wisbech Town) 11:00 (K. Coburn)
Junior Cup Side 2 v Side 3 13:00 M. Collis J. Wright
Junior Cup Takeley v Side 1 13:00 S. Kent-Phillips D. Pimblett
CYC U12 Cambridgeshire U12 v Northamptonshire U12 (at Little Shelford) 13:00 R. Antony R. Chandraker
CYC U13 Girls Cambridgeshire U13 Girls v Northamptonshire U13 Girls (at Dry Drayton) 13:00 B. Howard E. Voss
<-- w/e Sunday 14 July w/e Apr 7 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 w/e Sunday 28 July -->

Back to the main page
Back to the main page