APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 6 September 2020
as at 23/09/2020
Monday 31 August 2020
Whiting 1 Cambridge II v Histon (at Histon) 12:30 S. Kent-Phillips C. Wilson
Whiting 1 Cambridge Saint Giles v Eaton Socon 12:30 M. Hoy M. Webster
Whiting 2 North Ufford Park v Orton Park 12:30 K. Coburn D. Lloyd
Whiting 2 North Wisbech Town II v Castor & Ailsworth 12:30 L. Mills 1 Required
Whiting 2 West AK XI v Old Leysians 12:30 D. Arthur R. Bull
Whiting 2 West Southill Park v Eaton Socon II 12:30 D. Pimblett C. Stokes
Tuesday 1 September 2020
Over 60 Essex Over 60 v Cambs & Hunts Over 60 (at Abberton) 13:00 None. Required
Wednesday 2 September 2020
ECB Over 50 Essex Over 50 v Cambridgeshire Over 50 (at Abberton) 12:30 K. Coburn
CYC U15 Cambridgeshire U15 v Huntingdonshire U15 (at Caldecote) 11:00 A. Donald P. Lemon
Thursday 3 September 2020
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 II v Essex Over 60 II (at Babraham) 12:30 A. Lamb L. Mills
Friday 4 September 2020
ECB Womens Champ Cambs & Hunts Ladies v Suffolk Ladies (at Exning) [Observer: (K. Coburn)] 11:00 P. Jennings S. Kent-Phillips
Saturday 5 September 2020
Whiting 1 Foxton v Saint Ives & Warboys 12:00 A. Donald J. Wallis
Whiting 1 Histon v Eaton Socon 12:30 L. Mills D. Pimblett
Whiting 2 North Castor & Ailsworth v Old Leysians 12:00 M. Hoy A. Lamb
Whiting 2 South East OFF Saffron Walden II v Southill Park (at Southill Park) 12:00 K. Coburn
CCA Group Play-Offs Cambridge NCI v March Town II 13:00
CCA Group Play-Offs Rickling Ramblers v Thriplow 13:00 R. Bull
CCA Group Play-Offs Royston v Chatteris 13:00
CCA Group Play-Offs Cambridge NCI III v Saffron Walden IV (at Parker's Piece) 13:30
CCA Group Play-Offs Elsworth v Fulbourn II 13:30 B. Howard
CCA Group Play-Offs Fordham v Great Chishill 13:30 S. Kent-Phillips
CCA Group Play-Offs Kimbolton II v Little Downham 13:30 R. Fountain
CCA Group Play-Offs Milton II v T A C 13:30 P. Lemon
CCA Group Play-Offs Ramsey II v Camden 13:30 R. Powell
CCA Group Play-Offs Sawston & Babraham II v Longstanton Grasshoppers (at Exning) 13:30 C. Wilson
CCA Group Play-Offs Sawston & Babraham III v Cambridge St Giles III (at Babraham) 13:30 P. Jennings
CCA Group Play-Offs Whittlesford v Elmdon 13:30 D. Morgan
Sunday 6 September 2020
CYC U13 Cambridgeshire U13 v Leicestershire U13 (at Cokenach) 11:00 B. Howard A. Lamb
CYC U14 OFF Cambridgeshire U14 v Huntingdonshire U14 (at Ramsey) 12:00
CCC Friendly T20 Bedfordshire v Cambridgeshire (at Flitwick) [Observer: (K. Coburn)] 11:00 None. Required
<-- w/e Sunday 30 August w/e Jul 12 19 26 Aug 2 9 16 23 30 Sep 6 13 20 27 w/e Sunday 13 September -->

Back to the main page
Back to the main page