APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 14 July 2024
as at 18/05/2024
Tuesday 9 July 2024
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 v Phase 2 (at Market Deeping) 13:00 P. Barham
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 II v Norfolk Over 60 II (at March) (Teas) 13:00 L. Mills
Friendly Cambridge Royals v ??? 13:00
Wednesday 10 July 2024
CYC U18 Cambridgeshire U18 v Suffolk U18 (at Fenners) 11:00 M. Webster B. Whyall
Over 50 Buckinghamshire Over 50 II v Cambridgeshire Over 50 II 13:00
Over 50 Suffolk Over 50 v Cambridgeshire Over 50 (at Sudbury) 13:00
Thursday 11 July 2024
Friendly Saffron Walden v MCC 11:30
Friday 12 July 2024
CYC U18 Cambridgeshire U18 v Lincolnshire U18 (at Wisbech) [Observer: K. Coburn] 11:00 D. Ash P. Howard
Saturday 13 July 2024
Onyx 1 Eaton Socon v Southill Park (Red Ball) 11:00
Onyx 1 Old Leysians v Burwell & Exning (Red Ball) 11:00
Onyx 1 Ramsey v Histon (Red Ball) 11:00
Onyx 1 Saffron Walden II v Cambridge Saint Giles (Red Ball) 11:00
Onyx 1 Sawston & Babraham II v Foxton Granta (Red Ball) 11:00
Onyx 1 Wisbech Town v Blunham (Red Ball) 11:00
Onyx 2 Cambridge NCI v Kimbolton (Red Ball) 12:00
Onyx 2 Castor & Ailsworth v March Town (Red Ball) 12:00
Onyx 2 Godmanchester Town v Biggleswade Town (Red Ball) 12:00
Onyx 2 Newmarket v Upwood (Red Ball) 12:00
Onyx 2 Saint Ives & Warboys v Stamford Town (at St Ives) (Red Ball) 12:00
Onyx 3 Cambourne v Barnack 12:30
Onyx 3 Foxton Granta II v Huntingdon & District 12:30
Onyx 3 Histon II v Ufford Park 12:30
Onyx 3 Royston v Waresley 12:30
CCA Sen 1 Bluntisham v Fulbourn Institute 13:00
CCA Sen 1 City of Ely v Abington 13:00
CCA Sen 1 Horseheath v Wilburton 13:00
CCA Sen 1 Longstanton Grasshoppers v Wisbech Town II 13:00
CCA Sen 1 Thriplow v Ramsey II 13:00
Sunday 14 July 2024
Junior Cup Winner 2 v Winner 3 14:00
Junior Cup Winner 4 v Winner 5 14:00
Junior Cup Winner 6 v Winner 1 14:00 D. Pimblett
Junior Cup Winner 7 v Winner 8 14:00 C. Pennick
CYC U13 Girls Cambridgeshire U13 Girls v Bedfordshire U13 Girls (at Kings Ely) 11:00
CYC U14 Cambridgeshire U14 v Middlesex U14 (at Babraham) 11:00 R. Antony R. Bull
CYC U16 Cambridgeshire U16 v Suffolk U16 (at Sawston) 11:00 S. Smith B. Whyall
ECB Womens Champ Huntingdonshire Women v Berkshire Women (at Ramsey) 11:00 M. Webster
<-- w/e Sunday 7 July w/e Apr 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 29 w/e Sunday 21 July -->

Back to the main page
Back to the main page