APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 28 July 2024
as at 21/07/2024
Tuesday 23 July 2024
CYC U18 Girls Cambridgeshire U18 Girls v Northamptonshire U18 Girls (at Fenners) 11:00 M. Hoy S. Smith
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 v Derbyshire Over 60 (at Market Deeping) 13:00 P. Barham
Over 60 Hertfordshire Over 60 II v Cambs & Hunts Over 60 II (at Knebworth) 13:00 R. Bull
Wednesday 24 July 2024
CYC U15 Girls Cambridgeshire U15 Girls v Middlesex U15 Girls (at Caldecote) 13:00 B. Howard P. Howard
Thursday 25 July 2024
CYC U18 Cambridgeshire U18 v Buckinghamshire U18 (at Caldecote) 11:00 P. Howard C. Pennick
Over 70 Suffolk Over 70 v Cambs & Hunts Over 70 (at Stowmarket) 13:00 L. Mills
Saturday 27 July 2024
Onyx 1 Blunham v Histon (Red Ball) 11:00 R. Bull R. Milne
Onyx 1 Eaton Socon v Saffron Walden II (Red Ball/Teas) 11:00 A. Donald M. Webster
Onyx 1 Old Leysians v Foxton Granta (Red Ball) 11:00 . Exchange C. Pennick
Onyx 1 Ramsey v Burwell & Exning (Red Ball) 11:00 B. Smith J. Wallis
Onyx 1 Sawston & Babraham II v Cambridge Saint Giles (Red Ball/Teas) 11:00 M. Darlow D. Pimblett
Onyx 1 Wisbech Town v Southill Park (Red Ball/Teas) 11:00 D. Lloyd G. Nicholls
Onyx 2 Castor & Ailsworth v Cambridge NCI (Red Ball) 12:00 P. Barham C. Wilson
Onyx 2 Godmanchester Town v Upwood (Red Ball) 12:00 S. Kent-Phillips A. Parncutt
Onyx 2 Kimbolton v Saint Ives & Warboys (Red Ball) 12:00 P. Lemon 1 Required
Onyx 2 Newmarket v Biggleswade Town (Red Ball/Teas) 12:00 R. Chandraker 1 Required
Onyx 2 Stamford Town v March Town (Red Ball) 12:00 G. Osbourn 1 Required
Onyx 3 Barnack v Eaton Socon II 12:30 2 Required  
Onyx 3 Foxton Granta II v Cambourne 12:30 J. Dowsett 1 Required
Onyx 3 Histon II v Waresley 12:30 2 Required  
Onyx 3 Ufford Park v Huntingdon & District 12:30 2 Required  
CCA Sen 1 Bluntisham v Thriplow 13:00 1 Required  
CCA Sen 1 City of Ely v Longstanton Grasshoppers 13:00 F. Gaimster
CCA Sen 1 Fulbourn Institute v Ramsey II 13:00 A. Hazell
CCA Sen 1 Horseheath v Abington 13:00 B. Howard
CCA Sen 1 Wilburton v Wisbech Town II 13:00 M. Paul
Sunday 28 July 2024
Walker Cup Linton Village v Cottenham (at Exning) 10:00 R. Bull B. Whyall
Walker Cup Ramsey II v Thriplow (at Exning) 13:00 C. Wilson
Walker Cup Final v Final (at Exning) 16:00
CYC U14 Cambridgeshire U14 v Suffolk U14 (at Burwell) 11:00 R. Antony M. Davies
CYC U16 Cambridgeshire U16 v Hertfordshire U16 (at Histon) 11:00 Lizzy. Condor C. Pennick
Friendly Royal Household v Gentlemen of England (at Frogmore, Windsor) 11:00 D. Pimblett
<-- w/e Sunday 21 July w/e Apr 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 29 w/e Sunday 4 August -->

Back to the main page
Back to the main page