APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 2 June 2024
as at 18/05/2024
Tuesday 28 May 2024
CYC U13 Cambridgeshire U13 v Huntingdonshire U13 (at Cokenach) 11:00 A. Hayward B. Howard
CYC U13 Girls Cambridgeshire U13 Girls v Middlesex Schools U13 11:00 P. Laughlin T. Laver
CYC U15 Cambridgeshire U15 v Norfolk U15 (at Wisbech) 11:00 P. Barham M. Webster
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 II v Essex Over 60 II (at Sawston) 13:00 P. Lemon
Over 60 Essex Over 60 v Cambs & Hunts Over 60 (at Dunmow) 13:00 K. Coburn
Schools T20 Perse School Girls v MCC Ladies 11:30 R. Antony 1 Required
Friendly Cambridge Royals v ??? 13:00 R. Bull
Wednesday 29 May 2024
CYC U13 Girls Cambridgeshire U13 Girls v Northamptonshire U13 Girls 11:00 R. Bull A. Hayward
Over 50 Cambridgeshire Over 50 v Huntingdonshire Over 50 (at Fitzwilliam College) 13:00 A. Donald C. Pennick
Over 50 Cambridgeshire Over 50 II v Buckinghamshire Over 50 II (at Bluntisham) 13:00 1 Required  
Thursday 30 May 2024
CYC U14 Cambridgeshire U14 v Buckinghamshire U14 11:00 R. Bull S. Smith
CYC U15 Girls Cambridgeshire U15 Girls v Northamptonshire U15 Girls (at Burwell) 11:00 Lizzy. Condor
Over 70 Cambs & Hunts Over 70 v Suffolk Over 70 (at Fitzwilliam College) 13:00 L. Mills
Friday 31 May 2024
CYC U18 Cambridgeshire U18 v ACE (at Caldecote) 11:00 P. Howard M. Webster
Saturday 1 June 2024
Onyx 1 Cambridge Saint Giles v Wisbech Town (at Dry Drayton) (Red Ball) 11:00 R. Bull C. Wilson
Onyx 1 Eaton Socon v Ramsey (Red Ball) 11:00 M. Darlow M. Webster
Onyx 1 Foxton Granta v Burwell & Exning (Red Ball) 11:00 A. Donald D. Pimblett
Onyx 1 Histon v Saffron Walden II (Red Ball) 11:00 P. Laughlin B. Smith
Onyx 1 Old Leysians v Southill Park [Observer: A. Bedding] (Red Ball) 11:00 Lizzy. Condor T. Laver
Onyx 1 Sawston & Babraham II v Blunham (Red Ball) 11:00 R. Antony S. Smith
Onyx 2 Castor & Ailsworth v Biggleswade Town (Red Ball) 12:00 P. Barham G. Nicholls
Onyx 2 Godmanchester Town v Cambridge NCI (Red Ball) 12:00 M. Hoy D. Lloyd
Onyx 2 Kimbolton v Upwood (Red Ball) 12:00 C. Threadgold J. Wallis
Onyx 2 March Town v Saint Ives & Warboys (Red Ball) 12:00 D. Arthur L. Mills
Onyx 2 Newmarket v Stamford Town (Red Ball) 12:00 D. Morgan C. Pennick
Onyx 3 Cambourne v Foxton Granta II 12:30 A. Parncutt 1 Required
Onyx 3 Royston v Eaton Socon II 12:30 R. Chandraker A. Hayward
Onyx 3 Ufford Park v Histon II 12:30 R. Milne G. Osbourn
Onyx 3 Waresley v Huntingdon & District 12:30 S. Kent-Phillips P. Lemon
CCA Sen 1 Abington v City of Ely 13:00 R. Griggs
CCA Sen 1 Longstanton Grasshoppers v Horseheath 13:00 M. Paul
CCA Sen 1 Ramsey II v Wilburton 13:00 1 Required  
CCA Sen 1 Thriplow v Bluntisham 13:00 B. Howard
CCA Sen 1 Wisbech Town II v Fulbourn Institute 13:00 A. Hazell
Sunday 2 June 2024
Lower Junior Cup Barrington v Sawston & Babraham IV 14:00 1 Required  
Lower Junior Cup Burwell & Exning III v Cambridge Tamil Sangham (at Swaffham Bulbeck) 14:00 S. Kent-Phillips
Lower Junior Cup Cam Kerala III v Comberton 14:00 1 Required  
Lower Junior Cup Fulbourn Institute II v Girton II 14:00 A. Hayward
Lower Junior Cup Hemingford Park v Cambridge NCI III 14:00 G. Nicholls
Lower Junior Cup Longstowe v Fen Ditton 14:00 1 Required  
Lower Junior Cup MIlton II v Cherry Hinton II 14:00 M. Paul
Lower Junior Cup Royston II v Linton Village II 14:00 B. Howard
CYC U13 Cambridgeshire U13 v Suffolk U13 (at Babraham) 11:00 A. Parncutt B. Whyall
CYC U14 Cambridgeshire U14 v Kent U14 (at Burwell) 11:00 M. Hoy M. Webster
CYC U15 Cambridgeshire U15 v Suffolk U15 (at Sawston) 11:00 R. Antony C. Pennick
<-- w/e Sunday 26 May w/e Apr 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 29 w/e Sunday 9 June -->

Back to the main page
Back to the main page