APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 9 June 2024
as at 18/05/2024
Tuesday 4 June 2024
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 v Norfolk Over 60 (at March) (Teas) 13:00 L. Mills
Over 60 Norfolk Over 60 II v Cambs & Hunts Over 60 II (at Diss) 13:00
Wednesday 5 June 2024
Over 50 Cambridgeshire Over 50 II v Nottinghamshire Over 50 II (at Fitzwilliam College) 13:00 C. Pennick
Thursday 6 June 2024
Over 70 Bedfordshire Over 70 v Cambs & Hunts Over 70 13:00 L. Mills
Saturday 8 June 2024
Onyx 1 Burwell & Exning v Blunham (at Burwell) (Red Ball) 11:00 C. Pennick D. Pimblett
Onyx 1 Cambridge Saint Giles v Southill Park (at Dry Drayton) (Red Ball) 11:00 P. Lemon D. Lloyd
Onyx 1 Foxton Granta v Histon (Red Ball) 11:00 G. Nicholls G. Osbourn
Onyx 1 Saffron Walden II v Ramsey (Red Ball) 11:00 A. Hayward C. Wilson
Onyx 1 Sawston & Babraham II v Eaton Socon (Red Ball) 11:00 . Exchange P. Howard
Onyx 1 Wisbech Town v Old Leysians (Red Ball) 11:00 L. Mills R. Milne
Onyx 2 Biggleswade Town v Upwood (Red Ball) 12:00 M. Darlow B. Smith
Onyx 2 Godmanchester Town v Newmarket (Red Ball) 12:00 P. Laughlin C. Threadgold
Onyx 2 March Town v Kimbolton (Red Ball) 12:00 P. Barham 1 Required
Onyx 2 Saint Ives & Warboys v Castor & Ailsworth (at St Ives) (Red Ball) 12:00 M. Webster 1 Required
Onyx 2 Stamford Town v Cambridge NCI (Red Ball) 12:00 D. Arthur A. Donald
Onyx 3 Eaton Socon II v Waresley 12:30 S. Kent-Phillips A. Parncutt
Onyx 3 Histon II v Foxton Granta II 12:30 R. Chandraker R. Griggs
Onyx 3 Huntingdon & District v Barnack 12:30 M. Hoy 1 Required
Onyx 3 Royston v Ufford Park 12:30 D. Morgan 1 Required
CCA Sen 1 City of Ely v Horseheath 13:00 1 Required  
CCA Sen 1 Longstanton Grasshoppers v Abington 13:00 A. Hazell
CCA Sen 1 Ramsey II v Bluntisham 13:00 1 Required  
CCA Sen 1 Thriplow v Wisbech Town II 13:00 1 Required  
CCA Sen 1 Wilburton v Fulbourn Institute 13:00 1 Required  
Schools Leys School v Forest School (40 overs) 13:00 R. Bull T. Laver
Sunday 9 June 2024
Junior Cup Ashdon v Girton 13:00 R. Bull D. Pimblett
Junior Cup Cambridge NCI II v Bottisham & Lode 13:00 T. Laver B. Whyall
Junior Cup Cherry Hinton v Harlton 13:00 C. Pennick
Junior Cup TAC II v Bassingbourn 13:00 C. Dean D. Morgan
CYC U13 Cambridgeshire U13 v Norfolk U13 (at Cokenach) 11:00 R. Antony 1 Required
<-- w/e Sunday 2 June w/e Apr 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 29 w/e Sunday 16 June -->

Back to the main page
Back to the main page