APPOINTMENTS
Week Ending Sunday 16 June 2024
as at 18/05/2024
Tuesday 11 June 2024
Over 60 Cambs & Hunts Over 60 II v Suffolk Over 60 II (at Eaton Socon) (Teas) 13:00 M. Hoy
Over 60 Suffolk Over 60 v Cambs & Hunts Over 60 13:00
Friendly Cam Ceylon v Cambridge Royals 13:00
Wednesday 12 June 2024
Over 50 Cambridgeshire Over 50 v Norfolk Over 50 (at Fitzwilliam College) 13:00 P. Barham
Over 50 Hertfordshire Over 50 II v Cambridgeshire Over 50 II (at Old Owens) 13:00
Thursday 13 June 2024
Over 70 Cambs & Hunts Over 70 v Hertfordshire Over 70 (at Eaton Socon) (Teas) 13:00 L. Mills
Saturday 15 June 2024
Onyx 1 Blunham v Foxton Granta (Red Ball) 11:00 M. Darlow B. Whyall
Onyx 1 Eaton Socon v Cambridge Saint Giles (Red Ball) 11:00 D. Morgan M. Webster
Onyx 1 Histon v Old Leysians (Red Ball) 11:00 A. Hayward G. Nicholls
Onyx 1 Ramsey v Sawston & Babraham II (Red Ball) 11:00 G. Church C. Threadgold
Onyx 1 Southill Park v Burwell & Exning (Red Ball) 11:00 P. Lemon B. Smith
Onyx 1 Wisbech Town v Saffron Walden II (Red Ball) 11:00 D. Arthur M. Hoy
Onyx 2 Biggleswade Town v Stamford Town (Red Ball) 12:00 C. Pennick 1 Required
Onyx 2 Cambridge NCI v March Town (Red Ball) 12:00 P. Laughlin T. Laver
Onyx 2 Kimbolton v Godmanchester Town (Red Ball) 12:00 P. Barham S. Smith
Onyx 2 Newmarket v Castor & Ailsworth (Red Ball) 12:00 D. Pimblett R. Powell
Onyx 2 Upwood v Saint Ives & Warboys (Red Ball) 12:00 A. Donald 1 Required
Onyx 3 Foxton Granta II v Royston (at Cokenach) 12:30 S. Kent-Phillips C. Wilson
Onyx 3 Huntingdon & District v Eaton Socon II 12:30 A. Parncutt M. Paul
Onyx 3 Ufford Park v Cambourne 12:30 D. Lloyd 1 Required
Onyx 3 Waresley v Barnack 12:30 R. Chandraker 1 Required
CCA Sen 1 Abington v Wisbech Town II 13:00 R. Bull
CCA Sen 1 City of Ely v Fulbourn Institute 13:00 1 Required  
CCA Sen 1 Horseheath v Thriplow 13:00 R. Griggs
CCA Sen 1 Longstanton Grasshoppers v Ramsey II 13:00 R. Antony
CCA Sen 1 Wilburton v Bluntisham 13:00 A. Hazell
CCA Sen 3 March Town II v Cottenham 13:00 L. Mills
Sunday 16 June 2024
Invitation Cup Horseheath v Abington 13:00
Invitation Cup Linton Village v Ramsey II 13:00
CYC U13 Cambridgeshire U13 v Middlesex U13 (at Kings Ely) 11:00
CYC U15 Cambridgeshire U15 v Cricket East U15 (at Histon) 11:00
CYC U15 Girls Cambridgeshire U15 Girls v Norfolk U15 Girls (at Burwell) 13:00
ECB Womens T20 Huntingdonshire Women v Leicestershire Women [Observer: M. Webster] 10:30 S. Smith
ECB Womens T20 Worcestershire Women v ??? 14:00 M. Webster
<-- w/e Sunday 9 June w/e Apr 14 21 28 May 5 12 19 26 Jun 2 9 16 23 30 Jul 7 14 21 28 Aug 4 11 18 25 Sep 1 8 15 22 29 w/e Sunday 23 June -->

Back to the main page
Back to the main page